X Mbylle
Vazhdon organizimi shumevjeqar i Marakli t'Biciklave "NIGHT RIDE"
Vazhdon organizimi shumevjeqar i Marakli t'Biciklave "NIGHT RIDE"

Vazhdojme organizimin e aktivitetit "Night Ride" i cili eshte vazhdimesi e asaj qe e filluam per here te pare ne vitin 2018

Ne si Marakli t'Biciklave i bejme ftese te gjithe ciklistave pa dallim moshe gjinie te na bashkohen te Merkurave nga ora 20:00 ne Sheshin 'Zahir Pajaziti' ku nga aty do vazhdojme shtigjeve kresore te qytetit te Prishtines dhe se bashku do te ndajme eksperiencat tona te ciklizmit ne Kryeqytetin tone i cili eshte i mbipopulluar nga veturat. Poashtu do te lobojme per krijimin e sa me shume shtigjeve ne Kryeqytet.

 

Lokacioni: Sheshi "Zahir Pajaziti" Prishtine

Data: Cdo te merkure

Ju mirepresim.

TE GJITHE JANE TE MIRESEARDHUR.